Substancja tłoczona ręcznie- masło shea, uważane za najlepsze jakościowo na świecie. Pozyskiwane ręcznie z drzewa, które w Afryce od wieków pozostaje czczone i uważane jako święte. Wspaniały produkt, który zawdzięczamy naturze. Jakie pozytywne właściwości posiada to kosmetyczne cudo? Przedstawiamy sprawdzone i polecane przez wielu prozdrowotne zastosowania produktu!
Masło orzechowe. Lubiane przez dużych i małych. Wiecie, że możecie zrobić je samemu mając pewność, że nie będą znajdować się w nim niezdrowe polepszacze i konserwanty?
Soda oczyszczona, od wieków znana ze swoich szerokich właściwości zyskuje coraz większą popularność i drugą młodość. Znalazła szerokie zastosowanie zarówno w kosmetyce, farmakologii, a przede wszystkim w kuchni.
Nie bez powodu, olej kokosowy zyskuje miano najzdrowszego oleju na świecie. Za sprawą szeregu tak cennych dla naszego organizmu właściwości powinien na stałe zagościć w kuchni i zastąpić szkodliwe oleje. Nie zapominajmy, że ten naturalny produkt jest doskonałą alternatywą dla kremów , odżywek, czy past do zębów. Olej kokosowy to samo zdrowie, dostępne na wyciągnięcie ręki!
Znany od wieków, nie zawsze doceniany pomimo swoich cudownych właściwości chlorek magnezu przez pryzmat upływających lat okazał się być jedną z najważniejszych substancji naturalnych dla utrzymania dobrego zdrowia i znakomitej kondycji pomimo starzenia się. Spożywaj magnez dla Twoich kości i zębów, gwarantujemy zaskakujące efekty!
Showing 1 to 5 of 10 (1 Pages)

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ DO NASZEGO NEWSLETTERA I

KUPUJ TANIEJ!

Newsletter