W związku z wejściem w życie w dn. 25.05.2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.
Nic tak nie rozgrzewa zimą jak gorąca czekolada. Każdy z nas uwielbia czekoladę, a ta przygotowana w domu jest o niebo lepsza niż czekolada w proszku, którą można dostać w sklepach. Poniżej przedstawiamy prosty przepis na pyszną i rozgrzewającą czekoladę do picia którą przyrządzisz w kilka minut.
Substancja tłoczona ręcznie- masło shea, uważane za najlepsze jakościowo na świecie. Pozyskiwane ręcznie z drzewa, które w Afryce od wieków pozostaje czczone i uważane jako święte. Wspaniały produkt, który zawdzięczamy naturze. Jakie pozytywne właściwości posiada to kosmetyczne cudo? Przedstawiamy sprawdzone i polecane przez wielu prozdrowotne zastosowania produktu!
Masło orzechowe. Lubiane przez dużych i małych. Wiecie, że możecie zrobić je samemu mając pewność, że nie będą znajdować się w nim niezdrowe polepszacze i konserwanty?
Soda oczyszczona, od wieków znana ze swoich szerokich właściwości zyskuje coraz większą popularność i drugą młodość. Znalazła szerokie zastosowanie zarówno w kosmetyce, farmakologii, a przede wszystkim w kuchni.
Showing 1 to 5 of 12 (1 Pages)

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ DO NASZEGO NEWSLETTERA I

KUPUJ TANIEJ!

Newsletter