BORAKS1000

Boraks jest związkiem boru, występującym w przyrodzie w postaci minerału tinkalu ( boraksu rodzimego). Naturalny i ekologiczny środek czyszczący o bardzo szerokich możliwościach wykorzystania w gospodarstwie domowym. Po dodaniu do niego niewielkiej ilości wody, otrzymujemy pastę, idealną do czyszczenia np. naczyń, porcelany, wanny, zlewu, kafelek, armatury, lodówki czy zamrażarki.

8,50 zł (brutto)

Dostępność:
Dostawa już od 6.50zł Sprawdź koszty wysyłki

Darmowa dostawa

powyzej 250zł

Zamów telefonicznie

+48 512 302 008

Szybka realizacja

wysyłka w 24h

O produkcie:

Boraks jest ekologicznym a zarazem bardzo tanim środkiem mającym wiele zastosowań w gospodarstwie domowym i nie tylko.

Czteroboran sodu, Na2BO4 − nieorganiczny związek chemiczny, sól sodowa kwasu borowego. Tworzy bezbarwne kryształy rozpuszczalne w wodzie. Powoli ogrzewany traci wodę krystaliczną, w temperaturze 300–400 °C przechodzi w sól bezwodną. Barwi płomień na zielono. Występuje w przyrodzie jako minerał boraks rodzimy. Stosowany jako odczynnik, np. do wytwarzania pereł boraksowych, jako środek ułatwiający lutowanie, w przemyśle wykorzystywany do produkcji szkła i szkliw; stosowany także jako składnik mikronawozów.

Składniki:

100% BORAKS 10-ciowodny czteroboran sodu (Borax Decahydrate Na2BO4 x 10H2O)

Zawartość głównego składnika - 99,99%.

Zagrożenia:

H315 – Działa drażniąco na oczy.

P265 – Dokładnie umyj ręce po użyciu.

P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.

P305 + P351 + P338 - W przypadku dostania się środka do oczu należy je ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku soczewek kontaktowych należy je wyjąć i dopiero płukać delikatnie oczy.

P337 + P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy należy niezwłocznie zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu i temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Informacje o alergenach:

Na terenie zakładu wykorzystywane są: gorczyca, gluten, orzechy i nasiona sezamu.

Terminy, kraj pochodzenia:

Informacje o kraju pochodzenia produktu oraz dacie przydatności do spożycia znaleźć można pod linkiem – www.terminy.gorzkoislodko.pl (link należy skopiować i wkleić w przeglądarce).

Wyprodukowano dla: RADZIOWI Sp. z o.o. ul.Piotra Skargi 45, 42-200 Częstochowa.

Konfekcjonowanie i dystrybucja: SHG GROUP Michał Wolańczyk 39-218 Straszęcin 295J.

Donec venenatis quam sit amet neque gravida, at commodo lacus gravida.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Boraks czteroboran sodowy

Boraks jest związkiem boru, występującym w przyrodzie w postaci minerału tinkalu ( boraksu rodzimego). Naturalny i ekologiczny środek czyszczący o bardzo szerokich możliwościach wykorzystania w gospodarstwie domowym. Po dodaniu do niego niewielkiej ilości wody, otrzymujemy pastę, idealną do czyszczenia np. naczyń, porcelany, wanny, zlewu, kafelek, armatury, lodówki czy zamrażarki.

Napisz swoją opinię

Na terenie zakładu produkcyjnego wykorzystywane są: gorczyca, gluten, orzechy i nasiona sezamu. Szczegółowe dane znajdują się na etykiecie opakowania. Więcej informacji nt. produktów udzielamy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Informujemy również, że informację nt. terminów przydatności do spożycia oraz krajów pochodzenia oferowanych przez nas produktów można uzyskać na stronie - http://terminy.gorzkoislodko.pl/

 

Dodatkowe informacje

Musisz to wiedzieć: • suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety - pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji, • suplementu diety nie zaleca się spożywać przez osoby, które mają skłonność do tworzenia kamieni nerkowych lub borykają się z kamicą nerkową, • nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia, • produkt przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Opakowania i znakowanie produktów: • nasze opakowania posiadają certyfikat PZH i są dopuszczone do kontaktu z żywnością, • zamknięcie strunowe zastosowane w naszych workach pozwala zachować długą świeżość produktów, • każdy produkt posiada etykietę informującą o dacie przydatności do spożycia, kraju pochodzenia oraz jego składnikach. Dlaczego warto nam zaufać: • kupując na naszych aukcjach masz pewność otrzymania świeżych produktów o najwyższej jakości, • indywidualne podejście do klienta zapewnia obsługę jakiej oczekujesz, świadczą o tym nasze komentarze, • jesteśmy legalnie działającą firmą, do każdego zamówienia wystawiamy paragon lub fakturę VAT, • zamówienia wysyłamy w opakowaniach kartonowych dokładając wszelkich starań do solidnego zabezpieczenia zawartości przesyłki, • niezależnie od ilości zakupionych produktów za wysyłkę zapłacisz tylko jeden raz. Informujemy również, że informację nt. terminów przydatności do spożycia oraz krajów pochodzenia oferowanych przez nas produktów można uzyskać na stronie - http://terminy.gorzkoislodko.pl/

Pliki do pobrania (111.69k)

Podobne produkty