Oliwa magnezowa jest sporządzana z chlorku magnezu sześciowodnego. Oprócz uzupełnienia magnezu w organizmie, oliwa jest niezastąpiona we wszystkich stanach zapalnych. Chlorek magnezu stosowany bezpośrednio na skórę, jest przez nią absorbowany i posiada prawie natychmiastowe działanie przeciwbólowe.

Wybierz interesującą Cię gramaturę i ilość produktu:

Dostępność:
Dostawa już od 6.50zł Sprawdź koszty wysyłki

Darmowa dostawa

powyzej 250zł

Zamów telefonicznie

+48 512 302 008

Szybka realizacja

wysyłka w 24h

O produkcie:

Chlorek magnezu to bezbarwne, bezwonne płatki lub kryształy bardzo łatwo rozpływające się pod wpływem wilgoci w powietrzu.

Chlorek magnezu jest jedną z łatwiej przyswajalnych form tego pierwiastka. Zarówno magnez oraz chlor należą do podstawowych makroelementów. Magnez znajduje się we wszystkich komórkach organizmu i zaliczany jest do jednego z najcenniejszych biopierwiastków.

Składniki:

Stopień czystości: min. 99%

Wzór chemiczny: MgCl2*6H2O

Sposób użycia:

Kąpiel magnezowa- dostarcza jonów magnezu dla organizmu. Do wanny z ciepłą wodą dodajemy 1-2 szklanki chlorku magnezu, czekamy do momentu całkowitego rozpuszczenia. Moczymy się relaksując przez 20-30 minut. Nie używamy mydła ani innych substancji.

Kąpiel w zależności od wrażliwości skóry może powodować na początku średnio przyjemne wrażenia: uczucie drapania, lekkie szczypanie czy pieczenie, uczucie ciepła. Na koniec zalecane jest opłukanie ciała pod bieżącą wodą.

Relaks dla stóp: 1 szklankę chlorku magnezu rozpuścić w 3-4 litrach ciepłej wody. Moczymy stopy 20-30 minut, po czym wyjmujemy je z kąpieli i spłukujemy czystą wodą. Zabieg polecany na wieczór, daje stopom poczucie lekkości i odprężenia po całym dniu. Czynność powtarzać przez okres 2 tygodni.

Po kąpieli z użyciem chlorku magnezu polecamy natrzeć ciało i stopy olejem kokosowym. Solanka może powodować uczucie suchej skóry, natomiast olej kokosowy ma działanie głęboko nawilżające i wygładzające.

Sposób przechowywania:

Rekomendowana temperatura przechowywania:

5-20 ° C. Przechowywać w suchym i czystym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci; produkt silnie higroskopijny; rozpływa się przy względnej wilgotności powietrza powyżej 30%.

Informacje o alergenach:

Na terenie zakładu wykorzystywane są: gorczyca, gluten, orzechy i nasiona sezamu.

Musisz to wiedzieć:

  • suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety - pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji,
  • suplementu diety nie zaleca się spożywać przez osoby, które mają skłonność do tworzenia kamieni nerkowych lub borykają się z kamicą nerkową,
  • nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia,
  • produkt przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Terminy, kraj pochodzenia:

Informacje o kraju pochodzenia produktu oraz dacie przydatności do spożycia znaleźć można pod linkiem – www.terminy.gorzkoislodko.pl (link należy skopiować i wkleić w przeglądarce).

Podmiot odpowiedzialny:

SHG GROUP Michał Wolańczyk

39-218 Straszęcin 295J

Donec venenatis quam sit amet neque gravida, at commodo lacus gravida.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Chlorek magnezu sześciowodny

Oliwa magnezowa jest sporządzana z chlorku magnezu sześciowodnego. Oprócz uzupełnienia magnezu w organizmie, oliwa jest niezastąpiona we wszystkich stanach zapalnych. Chlorek magnezu stosowany bezpośrednio na skórę, jest przez nią absorbowany i posiada prawie natychmiastowe działanie przeciwbólowe.

Napisz swoją opinię

Na terenie zakładu produkcyjnego wykorzystywane są: gorczyca, gluten, orzechy i nasiona sezamu. Szczegółowe dane znajdują się na etykiecie opakowania. Więcej informacji nt. produktów udzielamy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Informujemy również, że informację nt. terminów przydatności do spożycia oraz krajów pochodzenia oferowanych przez nas produktów można uzyskać na stronie - http://terminy.gorzkoislodko.pl/

 

Podobne produkty