Oliwa magnezowa jest sporządzana z chlorku magnezu sześciowodnego. Oprócz uzupełnienia magnezu w organizmie, oliwa jest niezastąpiona we wszystkich stanach zapalnych. Chlorek magnezu stosowany bezpośrednio na skórę, jest przez nią absorbowany i posiada prawie natychmiastowe działanie przeciwbólowe.

Wybierz interesującą Cię gramaturę i ilość produktu:

Dostępność:
Dostawa już od 6.50zł Sprawdź koszty wysyłki

Darmowa dostawa

powyzej 250zł

Zamów telefonicznie

+48 512 302 008

Szybka realizacja

wysyłka w 24h

O produkcie:

Chlorek magnezu to bezbarwne, bezwonne płatki lub kryształy bardzo łatwo rozpływające się pod wpływem wilgoci w powietrzu.

Chlorek magnezu jest jedną z łatwiej przyswajalnych form tego pierwiastka. Zarówno magnez oraz chlor należą do podstawowych makroelementów. Magnez znajduje się we wszystkich komórkach organizmu i zaliczany jest do jednego z najcenniejszych biopierwiastków.

Składniki:

Stopień czystości: min. 99%

Wzór chemiczny: MgCl2*6H2O

Sposób użycia:

Kąpiel magnezowa- dostarcza jonów magnezu dla organizmu. Do wanny z ciepłą wodą dodajemy 1-2 szklanki chlorku magnezu, czekamy do momentu całkowitego rozpuszczenia. Moczymy się relaksując przez 20-30 minut. Nie używamy mydła ani innych substancji.

Kąpiel w zależności od wrażliwości skóry może powodować na początku średnio przyjemne wrażenia: uczucie drapania, lekkie szczypanie czy pieczenie, uczucie ciepła. Na koniec zalecane jest opłukanie ciała pod bieżącą wodą.

Relaks dla stóp: 1 szklankę chlorku magnezu rozpuścić w 3-4 litrach ciepłej wody. Moczymy stopy 20-30 minut, po czym wyjmujemy je z kąpieli i spłukujemy czystą wodą. Zabieg polecany na wieczór, daje stopom poczucie lekkości i odprężenia po całym dniu. Czynność powtarzać przez okres 2 tygodni.

Po kąpieli z użyciem chlorku magnezu polecamy natrzeć ciało i stopy olejem kokosowym. Solanka może powodować uczucie suchej skóry, natomiast olej kokosowy ma działanie głęboko nawilżające i wygładzające.

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu i temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Informacje o alergenach:

Na terenie zakładu wykorzystywane są: gorczyca, gluten, orzechy i nasiona sezamu.

Terminy, kraj pochodzenia:

Informacje o kraju pochodzenia produktu oraz dacie przydatności do spożycia znaleźć można pod linkiem – www.terminy.gorzkoislodko.pl (link należy skopiować i wkleić w przeglądarce).

Donec venenatis quam sit amet neque gravida, at commodo lacus gravida.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Chlorek magnezu sześciowodny

Oliwa magnezowa jest sporządzana z chlorku magnezu sześciowodnego. Oprócz uzupełnienia magnezu w organizmie, oliwa jest niezastąpiona we wszystkich stanach zapalnych. Chlorek magnezu stosowany bezpośrednio na skórę, jest przez nią absorbowany i posiada prawie natychmiastowe działanie przeciwbólowe.

Napisz swoją opinię

Na terenie zakładu produkcyjnego wykorzystywane są: gorczyca, gluten, orzechy i nasiona sezamu. Szczegółowe dane znajdują się na etykiecie opakowania. Więcej informacji nt. produktów udzielamy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Musisz to wiedzieć:

  • suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety - pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji,
  • suplementu diety nie zaleca się spożywać przez osoby, które mają skłonność do tworzenia kamieni nerkowych lub borykają się z kamicą nerkową,
  • nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia,
  • produkt przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opakowania i znakowanie produktów:

  • nasze opakowania posiadają certyfikat PZH i są dopuszczone do kontaktu z żywnością,
  • zamknięcie strunowe zastosowane w naszych workach pozwala zachować długą świeżość produktów,
  • każdy produkt posiada etykietę informującą o dacie przydatności do spożycia, kraju pochodzenia oraz jego składnikach.

  • niezależnie od ilości zakupionych produktów za wysyłkę zapłacisz tylko jeden raz.

Informujemy również, że informację nt. terminów przydatności do spożycia oraz krajów pochodzenia oferowanych przez nas produktów można uzyskać na stronie - http://terminy.gorzkoislodko.pl/

 

Podobne produkty